PROJECT MANAGER poszukiwany

Jeśli chcą Państwo działać razem z nami w obszarach:

• rozwoju polskiej kultury i nauki
  • rozwoju osobistego i artystycznego dzieci, młodzieży i dorosłych
  • pielęgnowania pamięci o polskiej historii i tradycji
  • wsparcia społeczności lokalnych i kultury kaszubskiej
  • działania dla pożytku istot żywych

zapraszamy do naszego zespołu !

Oczekujemy:

• wykształcenie wyższe (nauki humanistyczne, zarządzanie projektami)
  • min. dwuletnie doświadczenie w realizacji projektów z obszaru kultury, edukacji, nauki
  • umiejętność zarządzania zespołem, delegowania i egzekwowania zadań
  • doświadczenie w organizowaniu, produkcji i koordynacji wydarzeń kulturalnych
  • doświadczenie w przygotowaniu i rozliczaniu wniosków o dofinansowania
  • znajomości środowiska pracy w sektorze pozarządowym, instytucjach kultury
  • odpowiedzialność, wielozadaniowość, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • nastawienia na rozwiązywanie problemów
  • dobra znajomość pakietu MS Office, G-Suite (gmail, kalendarz, dysk google)
  • sprawna obsługa aplikacji z poziomu laptopa i smartfona

Zakres współpracy m. in.:

• organizacja i realizacja projektów z różnych dziedzin kultury i sztuki, interdyscyplinarnych
  • odpowiedzialność za przebieg i rozliczenie projektów (pod względem formalnym i jakościowym)
  • dbałość o prawidłowy przebieg projektów: kontrola i utrzymanie przyjętych założeń dot. budżetu, harmonogramu, liczby zasobów i wskaźników
  • przygotowanie i nadzór nad procesem akceptowania i realizacji umów, rozliczenia dokumentów księgowych, archiwizacji dokumentacji, realizacji ewaluacji i sprawozdań
  • bieżące kontakty z kontrahentami, wykonawcami, urzędnikami, mediami

Oferujemy:

• praca stacjonarna/zdalna
  • umowa zlecenie/umowa o pracę/B2B
  • współpracę w zespole zaangażowanych i doświadczonych specjalistów
  • środowisko wykorzystujące nowoczesne narzędzia i techniki
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca na rzecz NGO

Rekrutacja:

• prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: biuro@fundacjasedlaka.pl w temacie wiadomości wpisując “PROJECT MANAGER”
  • prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli i informacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych w związku z udziałem w rekrutacji do Fundacji imienia Księdza Profesora Włodzimierza Sedlaka, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych RODO)”.

Więcej o nas: www.fundacjasedlaka.pl